אבן קיסר

אבן קיסר

כל תהליך של מעבר לבית חדש, או שיפוץ בית, איננו פשוט. הדבר כרוך קודם כל בהמצאת תכנית משורטטת, במציאה של אנשי המקצוע המתאימים, בבחירת הריהוט, הנורות והחיפויים. אכן, משימה ממש לא פשוטה. אבל כאשר מגיעים לשלב של החלטה על סוג השיש – באותו הרגע תמה ההתלבטות. פני הדברים פשוטים למדי. כולם כיום כבר יודעים, את מה שהיה ידוע ממזמן – אבן קיסר הוא השיש הנדרש ביותר. עסקינן אודות אבן טבעית, שאפשר להתאימה לכל חלל בדירה. ובאמצעות התאמה זאת מתקבלת נראות מהממת ומרשימה מאוד. באם הכיוון שלכם הוא לשפץ בית, כי אז אין כל וויכוח. ברור כי שיש אבן קיסר הוא הבחירה המושלמת בשבילכם.

מדוע מעצבי הפנים מעדיפים שיש אבן קיסר?

לכל אחד מכם בוודאי יצא לפחות פעם אחת להגיע לצימר או לבית מלון, ולהרגיש כביכול שהוא מרחף באוויר, מסתנוור מכל פינה בהם. אם תמהתם בלבכם – על מה כל המהומה? איך השיש שלהם כה נוצץ ומבריק, והשיש שלכם בבית "כבר ידע ימים טובים יותר". ובכן, כל הסוד הגדול זה פשוט לדעת באיזה שיש לבחור. לא כל סוג שיש יכול לשקף את אפקט הוואו. היחיד שאולי כן יכול לעשות זאת זה שיש אבן קיסר. הריצוף של האבן קיסר עשוי להגיע בכל מיני ממדים. אבל בל לא נתעלם מ"הפיל שבחדר", כל הברק וההוד שלה משרתת נאמנה כל בעל מקצוע, ובפרט מעצבי פנים, ולכן זאת הסיבה שמעצבי פנים נוטים להעדיף את שיש אבן הקיסר.

הנוכחות החזקה של שיש אבן קיסר

בוודאי ברור לכם, כי ניתן להציב את השיש בכל מקום בנכס. רבים הם הבוחרים בו דווקא לחדרי האמבטיה, בשל עמידותו הרבה בפני רטיבות. על מנת להתחכם קצת, ולצאת מאזור הנוחות שלכם, נודה בפה מלא כי שיש מתמזג באופן נפלא לא רק בגלל התכונה של עמידות בפני לחות. יש לו עוד יתרונות. לשיש בכלל, ולכל מה שקשור אל שיש אבן קיסר. ובמידה והצלחנו לעורר את הסקרנות שלכם, נדווח לכם כבר כעת כי השיש שנקרא אבן קיסר כה רצוי בשל התכונות שבולטות בו, שהינן אסתטיקה ואף ניקיון בדומה להליך רישום סימן מסחרי.