שיש דקטון

שיש דקטון

כל מי שעומד בפני כניסה למטבח חדש, מדמיין את אפקט הוואו של השיש בו. האם ראיתם אי פעם מטבח ללא שיש? סביר להניח שלא. אך למען האמת נראה על פניו כי אין סוג שיש אחד דומה למשנהו. יצרני השיש מציעים מותגי שיש שהם בעצם חיקוי, רחוק מהמקור. מאידך, האחרים מציעים סוגי שיש מעולים, לפי כל הסטנדרטים המקובלים. דוגמה לשיש כזה היא שיש דקטון. כל הרעיון בבחירת שיש כמו זה הוא לפאר ולהדר את המקום, לתת לו נראות אקסקלוסיבית. ליצור משטח מקורי שאין שני לו. שטרם נראה כמותו. ומלבד זאת, יש חשיבות לפונקציונליות שלו. שיהא זה משטח שקל לעבוד עליו, מה שלא כל שיש מספק בדיוק כמו שמספק שיש דקטון.

בחירת שיש דקטון – כהצלחה לטווח הארוך

לא בוחרים בשיש למטבח או למקלחת סתם בהינף יד. ברור, כי הבחירה הראשונה תיעשה לפי הטעם האישי, לפי מה שמושך אתכם. לפי מה שמתכתב בהצלחה עם הסגנון הכללי של הבית. אבל יחד עם זאת יש לבחור את השיש שעומד בפני התקנים הנדרשים, ושהיצרן שלו – שמו הולך לפניו. ומדוע? אתם בוודאי רוצים להבין. ובכן, שיש לא קונים בכל יום. ברגע שקונים שיש, השאיפה שהוא ישרת אתכם נאמנה ובהצלחה במשך שנים רבות. לפיכך, בחירת שיש, כגון – שיש דקטון היא הבחירה האולטימטיבית שלכם, שלאורה תיהנו ממוצר מנצח לטווח הארוך. מכיוון שיש הרבה סוגי שיש, צבעים, מרקמים, טקסטורות, סגנונות, ומה לא? כדאי שתחכימו מעט. ערכו סקר שוק, לאו דווקא מהכיוון של השוואת מחירים, בזה נדון בהמשך המאמר. בחנו כל שיש – מה הוא נותן לכם בדיוק. מה אורך החיים שלו. מה היתרונות ומה החסרונות שלו. האם הוא עמיד בפני מים או לאו. לכמה שנים הוא יכול לספק לכם שירות, בעודו נראה כבהתחלה? תעלו את השאלות הללו על הכתב. ואז תענו עליהן. אנו בטוחים שכף המאזניים תכריע לכיוונו של השיש דקטון.

לפי מה מתמחרים שיש דקטון?

כאשר מעוניינים לקבוע את התמחור של שיש דקטון, הדבר הראשון שעושים, בוחנים את רמת העיצוב שלו. במציאות העכשווית מקובל לחלק את הסוגים השנים של השיש לארבעה חלקים, בעוד העלות של השיש מהחלק הראשון נאמדת בכאלף וחמש מאות ₪, ולשם המחשה החלק הרביעי נאמד ביותר מאלפיים ₪ לכל מטר רבוע.