שיש קיסר

שיש קיסר

לפעמים בחירת מוצר מסוים הופכת לבלתי אפשרית, וזאת משום ההיצע הרב שלו. אחד מהמוצרים הללו הוא שיש. קיימים כיום בשוק המון סוגי שיש, טקסטורות, צבעים, מרקמים או גוונים. אז איך בדיוק אפשר להגיע להחלטה מושכלת? ראשית כל, מומלץ לתשאל את הקרובים לכם – חברים, בני משפחה, שכנים או קולגות. אנו בטוחים שכולם ימליצו לכם על שיש קיסר – כי זאת בדיוק המסקנה שאנו הגענו אליה, בתום מחקר מעמיק. את השיש קיסר מייצרת חברת אבן קיסר כבר עשרות שנים, מתוך ראייה חדשה, מקורית וחדשנית, עם שימת דגש רבה על איכות ויעילות. ולידע כללי, המוצרים שלה מיוצרים במפעלים שבארצות הברית ושבמדינת ישראל.

לצבוע או לא לצבוע שיש קיסר?

באופן כללי, ההמלצה הגורפת היא שלא לצבוע שיש קיסר. וזאת משום שכושר הספיגה של השיש קיסר אינו גבוה. הווה אומר – השיש לא יכול לספוג את הצבעים באופן מיטבי. ולכן, כאשר מדובר על שיש הקיסר כדאי לבצע חידוש שלו. צביעת שיש קיסר מתבצעת שלא באמצעות צבעי שמן או אמייל, מכיוון שהם מכסים את העורקים שעליו. באם בא לכם לחוות שינוי בשיש הקיסר, אפשר לשנות את הגוון שלו על ידי שימוש בצבע שמכונה בייץ. מוהלים אותו במים, וממשיכים לצביעת השיש. אך אל תשכחו, בטרם תחילת הצביעה יש לנקות בעזרת תמיסה ייעודית, זו אשר מורידה את כל השומנים ואת כל הלכלוך שהצטברו על גבי השיש קיסר.

הידעתם כי שיש קיסר חף מכל תחזוקה כמעט?

אחת המעלות של שיש קיסר באה לידי ביטוי בכך שהוא מאוד איתן ועמיד. זה לא אומר שהוא לא מחייב תחזוקה מעת לעת, אבל מדובר בהחלט בתחזוקה אלמנטרית. אין עסקינן אודות פעילות של תחזוקה סבוכה מדי או יותר מדי ניקיונות, כאשר לרוב השיש נותר יפהפה וחינני, כביום רכישתו. מי שקונה את השיש הזה מונע מתוך ראייה לשנים קדימה. מתוך הרצון לרכוש שיש שישרת אותו, ושלא הוא ישרת את השיש. משמע – שלא ישתעבד ביותר מדי עבודות תחזוקה, צביעה וניקיונות מסיביים. מעבר לכך, יש להבין, כי השיש הזה עמיד בפני טמפרטורות גבוהות במיוחד, איננו סופג כתמים או לכלוכים, איננו נשרט ואינו סובל ממכות קהות. שיש מושלם כבר אמרנו?